PL EN
Kontrast Menu Sklep

Informacje

Rowerowa moda
16.06.2020

W co się ubrać na rower? Pomóżcie nam zdecydować!

Czerwiec zachęca do rowerowych przejażdżek. Pogodne poranki i cieplejsze dni sprawiają, że coraz chętniej zamieniamy auto na jednoślad i jeździmy nim niemal codziennie. Jak ubieracie się na rower? Czy na ulicach obowiązuje jakaś rowerowa moda? Jeździcie w sportowych ciuchach, czy może w codziennej garderobie?

Chętnie poznamy wasze ulubione rowerowe stylizacje. Na adres aktywna@um.bydgoszcz.pl wysyłajcie swoje zdjęcia z krótkim opisem. Być może Panie zamiast dresów wolą spódniczki, a Panowie coraz częściej śmigają na rowerze pod krawatem. Być może jedynym rozsądnym rozwiązaniem są wygodne dresy, a może obcisłe sportowe getry. Wspólnie stwórzmy przewodnik po rowerowej modzie. Najciekawsze propozycje opublikujemy na naszym Facebooku.

*przesłanie artykułu oraz zdjęć w ramach Rowerowej Stolicy Polski na adres aktywna@um.bydgoszcz.pl jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na stronie internetowej rowerowastolicapolski.pl, profilu i wydarzeniu Rowerowa Stolica Polski na Fb oraz Instagramie.

W celu przekazania praw autorskich do przesłanych materiałów, prosimy o załączenie podpisanego oświadczenia, które możecie pobrać poniżej:

PDF   WORD

 BS