PL EN
Kontrast Menu Sklep

Informacje

Fale Loki Koki sponsorem strategicznym RSP
20.07.2020

Fale Loki Koki sponsorem strategicznym RSP

Fale Loki Koki to sieć 78 sklepów oraz hurtowni fryzjerskich. Nasze 30-letnie doświadczenie i funkcjonowania na rynku z sukcesem stanowi o roli lidera w branży fryzjerskiej. Fale Loki Koki to także marka produktów, na które składają się profesjonalny sprzęt oraz nowoczesne akcesoria fryzjerskie. Oferta sieci to starannie wyselekcjonowany asortyment najlepszych marek fryzjerskich, który zaspokaja oczekiwania zarówno fryzjerów, jak i klientów. Fale Loki Koki to solidny i godny zaufania partner w codziennej pracy dla fryzjerów oraz sieć sklepów gwarantująca największą dostępność produktów profesjonalnych dla detalistów. Naszym celem jest kompleksowa i profesjonalna obsługa klientów poprzez dostarczenie im nie tylko najlepszych produktów w konkurencyjnych cenach, ale także doradztwo, szkolenia, wspieranie rozwoju salonów fryzjerskich i przekazywanie wiedzy.

Nasi klienci i partnerzy inspirują nas do rozwoju. Bazujemy na ich  potrzebach i oczekiwaniach. Bardzo ważne są dla nas relacje, więź oraz poczucie bezpieczeństwa naszych partnerów i klientów. Istotnym motorem napędowych firmy jest zaangażowany zespół, zarówno osoby, które pracują z nami od wielu lat, jak i Ci, którzy dołączyli do nas niedawno. Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z nową energią i pomysłami sprawia, że możemy permanentnie się rozwijać. Doradztwo, opieka, pomoc, serwis to przyszłość komunikacji z rynkiem.

W Fale Loki Koki wierzymy w zrównoważony rozwój. Prowadząc biznes, staramy się minimalizować negatywny wpływ na środowisko naturalne w każdym obszarze naszej działalności. Istotną częścią naszej strategii jest dbanie o lepsze jutro w oparciu o poszanowanie aspektów społecznych i środowiskowych. Wspieramy działania związane z aktywnością sportową. Cieszymy się, że możemy również wspierać Rowerową Stolicę Polski!

Zachęcamy Państwa do aktywnego stylu życia, bo zdrowe ciało to też zdrowe włosy.