PL EN
Kontrast Menu Sklep

Informacje

Uwaga: konkurs 11 listopada
10.11.2020

Jeździcie na rowerze? Lubicie fotografować? Chcecie uczcić Narodowe Święto Niepodległości i wygrać naszą koszulkę rowerową? Zapraszamy do zabawy.

 

Zróbcie zdjęcie z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uwiecznijcie mile spędzone chwile na rowerze, własne lub najbliższych, nie zapominając o akcencie biało czerwonym i prześlijcie zdjęcie na adres: rowerowastolicapolski@gmail.com w dniu 11 listopada. Na zdjęciu muszą znajdować się dwa elementy: rower i motyw biało – czerwony. W temacie wiadomości napiszcie: Konkurs – Imię i Nazwisko autora, załączcie zdjęcie, a w treści napiszcie „akceptuję zapisy regulamin konkursu”.

 

Konkurs jest organizowany na profilu Rowerowej Stolicy Polski w serwisie Facebook i to tam opublikujemy Wasze fotografie. Prace można nadsyłać tylko w dniu 11 listopada! Wybierzemy wspólnie czterech zwycięzców. O wyborze dwóch prac zdecydują internauci przyznając „polubienia” zdjęciom prac umieszczonych w galerii konkursu na Facebooku. Zwyciężą dwie prace, które otrzymają największą ilość „lajków”. Głosować będzie można w dniach od 12 do 16 listopada 2020 r. do godziny 9.00. Kolejne dwie fotografie zostaną wyłonione przez Organizatora konkursu.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone po zakończeniu głosowania, czyli 16 listopada 2020 r. na profilu Rowerowej Stolicy Polski na Facebooku oraz na stronie internetowej: rowerowastolicapolski.pl.

Na zwycięzców czekają grafitowe koszulki rowerowe z logo Rowerowej Stolicy Polski! Zapraszamy!

Szczegóły określa regulamin konkursu, który znajdziecie TUTAJ.