PL EN
Kontrast Menu Sklep

Informacje

Początek zmian
28.01.2021

Przed nami kilka dni intensywnych prac administracyjnych na serwerze obsługującym aplikację Rowerowa Stolica Polski. W trakcie przeprowadzanych prac planowana jest przerwa techniczna w dostępie do usług obsługiwanych przez powyższy serwer. W konsekwencji przez jakiś czas aplikacja będzie niedostępna.

Ważne! Wszystkie aktywności wykonane podczas planowanej przerwy zostaną zapisane lokalnie na Waszych urządzeniach, a następnie po uruchomieniu serwera zostaną na niego przesłane. Prosimy o niereinstalowanie aplikacji, aby Wasze treningi nie zostały utracone.

Za niedogodności serdecznie przepraszamy!          

Po zakończeniu prac udostępniona zostania aktualizacja aplikacji. Oczywiście każdy użytkownik otrzyma powiadomienie o konieczności jej dokonania.

Aktualizacja przyniesie dużo istotnych zmian. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, nazwa aplikacji zostanie zmieniona na: Aktywne Miasta. Wprowadzimy też nową ikonę aplikacji:

Powoli będziemy wprowadzać nową szatę graficzną całej aplikacji. Najważniejsze jest to, że nowe rozwiązania nie sprawią żadnych utrudnień dotychczasowym użytkownikom. Wręcz przeciwnie, uatrakcyjnią korzystanie z Aplikacji. Rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski będzie niezmiennie elementem Aplikacji Aktywne Miasta.

Pozostałe zmiany w aplikacji po aktualizacji:

- zmieniony wygląd statystyk, 

- wyznaczanie trasy poprzez ustawienie pinezki na mapie,

- Qr code w panelu uzytkownika,

- zmiana namierzania GPS,

- różne kolory pinów w zakładce „Gry Miejskie”, 

- cachowanie punktów GPS, czyli dokładniejsze rysowanie śladu gps,

- ulepszona komunikacja pomiędzy serwisem GPS a aplikacją i bazą danych,

- kontynuacja zerwanego przez urządzenie treningu.

To tylko pierwsza część zaplanowanych ulepszeń. Zmieniamy się dla Was. Cały czas pracujemy nad tym, aby nasza aplikacja była funkcjonalnym i wygodnym narzędziem, po które sięgacie podczas Waszych codziennych aktywności.