PL EN
Kontrast Menu Sklep

Informacje

Witamy kolejne miasta
08.03.2021

Mysłowice, Nowy Sącz, Piekary Śląskie, Przemyśl, Stargard i Żory dołączają do zabawy.

Na niespełna dwa tygodnie przed rozpoczęciem oficjalnego Treningu jest z nami już 20 miast.            .

Pierwszego dnia wiosny, czyli 21 marca rozpoczynamy rozgrzewkę przed wielką czerwcową rywalizacją. Będzie to czas próby sił oraz czas na promocję akcji wśród mieszkańców miast.

Zachęcamy do dołączenia do oficjalnego treningu miast wszystkich, którzy jeżdżą na rowerze. Każdy kto weźmie udział w treningu automatycznie bierze udział w czerwcowej rywalizacji.

Oficjalny trening to także znakomita okazja dla nowych użytkowników, by poznali funkcjonalność bezpłatnej aplikacji Aktywne Miasta. Wszyscy, którzy jeżdżą na rowerze i są posiadaczem telefonu komórkowego, mogą wziąć udział w zabawie. Trzeba tylko pobrać darmową aplikację i wybrać miasto, dla którego chce się zbierać kilometry.

Kręcić można już dla: Białej Podlaskiej, Chorzowa, Gorzowa Wielkopolskiego, Grudziądza, Inowrocławia, Kołobrzegu, Nowej Soli, Ostrowca Świętokrzyskiego, Puław, Raciborza, Skarżysko-Kamiennej, Starogardu Gdańskiego, Włocławka i Metropolii Bydgoszcz (oraz tych wymienionych na wstępie). Grono miast – uczestników cały czas się powiększa. Przypomnijmy, że w pierwszej edycji udział wzięły 23 miasta, w ubiegłym roku natomiast do Rywalizacji przystąpiły aż 44 miasta. Jak będzie w tym roku?

Cały czas samorządy mogą zgłaszać swój akces do zabawy.

Zapraszamy: kontakt@aktywne.miasta.pl