PL EN
Kontrast Menu Sklep

Informacje

Konkurs na stówkę! Zdobądź odznakę Eurosportu i zawalcz o nagrodę
20.03.2021

Inauguracja Treningu Rowerowej Stolicy Polski to moc niespodzianek dla biorących udział w zabawie. Tym razem mamy dla was wyzwanie: przejedźcie 100 km w terminie 21 marca - 28 marca i zawalczcie o roczny dostęp do platformy Eurosport Player. Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy odpalić aplikację Aktywne Miasta i przejechać wskazany dystans.

 

Co powiecie na roczny dostęp do ulubionych sportów w Eurosport? Aby powalczyć o nagrodę wsiadajcie na rower i wykręćcie na swoim liczniku sto kilometrów. Oczywiście kilometry muszą być odnotowane w naszej bezpłatnej aplikacji Aktywne Miasta. Na realizację wyzwania macie 7 dni.

W ramach zabawy zdobędziecie wirtualną odznakę Eurosportu, która będzie potwierdzeniem przejechania dystansu i automatycznie zakwalifikuje Was do wzięcia udziału w walce o nagrodę.

Jeśli następnego dnia otrzymasz w aplikacji pytanie konkursowe, jesteś blisko wygranej. Teraz masz 24 godziny na udzielenie prawidłowej odpowiedzi. Jeśli znasz odpowiedź na pytanie, odeślij je do nas na adres:kontakt@aktywne.miasta.pl. Jeśli odpowiedź będzie poprawna, wygrywasz dostęp do Eurosport Player.

Przesłanie odpowiedzi na zadane pytanie jest równoznaczne z akceptują zapisów regulaminu konkursu w aplikacji Aktywne Miasta. Regulamin TUTAJ.