PL EN
Kontrast Menu Sklep

Informacje

Imponujący początek rowerowego treningu
30.03.2021

Za nami pierwszy tydzień wiosennych przejażdżek. Statystyki pokazują, że chętnie korzystacie z naszej aplikacji. Wielkie dzięki!

Nasz trening wystartował 21 marca. Przez dwa miesiące będziemy mieli okazję przyzwyczaić się do jazdy z aplikacją Aktywne Miasta. Dzięki niej każdy kilometr zostanie precyzyjnie podliczony. A sportowa pasja zamieni się na punkty dla Waszego miasta.

Po pierwszym dniach wiosennego treningu przygotowaliśmy dla Was kilka podsumowań. W zabawie do tej pory wzięło udział 3,5 tysiąca osób. 2268 Panów przejechało łącznie aż 119 376 km. Panie w tym samym czasie pokonały 32 889 km. W rankingu miast prowadzi Metropolia Bydgoszcz (34 812 km). Na drugim miejscu znalazła się Biała Podlaska (16 844 km). Trzecie miejsce należy do Gorzowa Wielkopolskiego (10 663 km). Gorące słowa uznania należą się za indywidualne osiągnięcia. Tutaj lideruje Pan Stanisław Cyrul, któremu udało się przejechać już sporo ponad 1050 km.

Trening z aplikacją Aktywne Miasta potrwa do 21 maja. W czerwcu wszyscy ruszymy do walki o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Każdy przejechany kilometr będzie miał olbrzymie znaczenie. Życzymy udanych rowerowych wypraw!