PL EN
Kontrast Menu Sklep

Informacje

Eurosport partnerem RSP
08.04.2021

Eurosport to najpopularniejszy płatny kanał sportowy w Polsce i Europie, oferujący widzom tysiące godzin relacji na żywo w ponad 120 dyscyplinach. Od lat zapewnia najpełniejsze na rynku transmisje dyscyplin zimowych na czele ze skokami narciarskimi, biathlonem, narciarstwem alpejskim i biegami narciarskimi. Filarami stacji są także najlepsze transmisje kolarskie, wielkoszlemowy tenis, sporty motorowe takie jak Formuła E, snooker, czy piłkarski Puchar Niemiec, a perłą w koronie kanału – pełne prawa do transmisji letnich i zimowych igrzysk olimpijskich. Eurosport łączy kibiców, rozpala ich pasje i emocje, przenosząc w samo centrum sportowej akcji.

 

Widzowie Eurosportu znajdą w nim wszystko, co może zainteresować prawdziwego fana sportu: tysiące godzin relacji na żywo, wielkie gwiazdy, rywalizację na najwyższym poziomie, różnorodność dyscyplin, a także dostęp do fantastycznych ekspertów i komentatorów. Widzowie odnajdą to wszystko w dwóch kanałach telewizyjnych oraz w przestrzeni cyfrowej – w Eurosport Playerze, na stronie eurosport.pl i w mediach społecznościowych kanału: na Facebooku, YouTubie i Instagramie.

 

W ramach współpracy każdego tygodnia możecie wygryać kody dostępu, które umożwią oglądanie bezpłatnie Eurosport Player'a przez rok.

O samym konkursie pisaliśy TUTAJ