PL EN
Kontrast Menu Sklep

Informacje

Korzystacie z „Aktywnych Miast”?  Od dziś dostępna jest aktualizacja!
13.04.2021

Koniecznie sprawdźcie, co się zmieniło. Dodaliśmy nowe funkcje, poprawiliśmy działanie. 

Udoskonalamy się dla Was. Pamiętajcie, od teraz aż do 1 czerwca  możecie dowolnie zmieniać przynależność do miasta. Zatem macie jeszcze kilka chwil na podjęcie właściwej decyzji. Ostateczna lista miast, które przystąpiły do rowerowej zabawy będzie znana najpóźniej do dnia 31 maja br. W czasie trwania aktualnego, wiosennego treningu aplikacja wyświetli Wam wyłącznie liczbę przejechanych kilometrów i nie poda punktacji.  Ta będzie widoczna dopiero podczas rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski.

Funkcjonalność aplikacji u każdego uczestnika będzie inna. Zależy  to od wyboru miasta. Jeżeli jeździsz dla miasta, które podpisało z nami umowę roczną otrzymasz dostęp do podstawowych danych. Natomiast trasy przejazdowe, gry miejskie, nagrody lokalne
i wyzwania dostępne są dla miast, które podpisały z nami umowy trzyletnie.

 

Wielu z Was korzysta z aplikacji Garmin Connect, dlatego aktualizacja uwzględnia integrację z naszą aplikacją. TUTAJ znajdziecie instrukcję, jak krok po kroku zintegrować oba systemy. Synchronizacja nie będzie możliwa u osób, które treningi wprowadzały ręcznie.

Aplikacja Aktywne miasta dostępna jest bezpłatnie na systemy Android i iOS.