PL EN
Kontrast Menu Sklep

Informacje

CentrumRowerowe.pl – lider rynku rowerowego
20.04.2021

Nie da się ukryć, że rynek rowerowy w Polsce prężnie się rozwija. Ludzie coraz chętniej przesiadają się na rowery, wybierając je jako środek komunikacji po mieście. Rosnąca popularność jednośladów w Polsce przekłada się na większą sprzedaż ich samych, jak i różnego typu akcesoriów. Warto zaopatrywać się w sprzęt w sprawdzonych sklepach, które sprzedają oryginalne produkty od wiodących producentów. Dzięki temu mamy gwarancję wysokiej jakości towaru, a w razie jakichkolwiek problemów nie mamy kłopotu ze zwrotem lub reklamacją. W Polsce liderem w tej branży jest CentrumRowerowe.pl.

 Centrumrowerowe.pl – gwarancja udanych zakupów

Centrumrowerowe.pl na rynku istnieje już od ponad 15 lat. Od tego czasu szybko się rozwijało i nadal nie zwalnia tempa. Obecnie w asortymencie sklepu znajduje się ponad 28 000 produktów. Każdego roku dochodzą do nich kolejne nowości od renomowanych producentów. Firma może także pochwalić się marką własną – Eyen – produkującą wysokiej jakości odzież oraz akcesoria w dobrych cenach. Na stronie internetowej przedsiębiorstwa dostępne są także produkty przeznaczone do trekkingu, joggingu, a nawet rolki. Sprzedawane są też hulajnogi, również coraz popularniejsze wersje elektryczne

 

Jakość potwierdzona opiniami klientów

Sklep bierze pod uwagę zdanie konsumentów i wychodzi naprzeciw ich potrzebom. Dowodami na jakość oferowanego asortymentu oraz świadczonych usług są pozytywne opinie i zaufanie tysięcy zadowolonych klientów. W serwisie Opineo.pl, Centrumrowerowe.pl ma prawie 27 000 opinii, a ocena sklepu to 5/5. Nie jest łatwo osiągnąć taki wynik, szczególnie przy tak dużej liczbie sprzedawanych produktów.

 

Wspieranie inicjatyw rowerowych

Sklep bardzo angażuje się w liczne inicjatywy i przedsięwzięcia oraz aktywnie bierze udział w popularyzowaniu jazdy na rowerze w Polsce, na przykład wspierając projekt Rywalizacji o Rowerową Stolicę Polski, w którym pełni funkcję partnera strategicznego.

 

Współpraca z profesjonalistami

Centrumrowerowe.pl stale się rozwija, a w celu świadczenia jak najlepszych usług korzysta z porad prawdziwych profesjonalistów. Właśnie dlatego firma podjęła współpracę z zawodowymi kolarzami – Bartoszem Huzarskim oraz Michałem Palutą. Korzystając z ich doświadczenia i rozległej wiedzy w zakresie branży rowerowej i kolarstwa, publikuje artykuły pomagające rowerzystom w wyborze odpowiedniego sprzętu oraz dotyczące porad treningowych i doboru ciekawych tras. Dzięki temu tysiące cyklistów mają dostęp do profesjonalnych informacji, które wspierają ich w rozwijaniu kolarskiej pasji i osiąganiu coraz lepszych wyników.