PL EN
Kontrast Menu Sklep

Informacje

Wygraj voucher na wycieczkę rowerową!
23.04.2021

Czeka na Was kolejny voucher o wartości 2 tysięcy złotych przekazany przez sponsora rywalizacji – klub podrózy horyzonty.pl .

Wyzwanie konkursowe polega na nagraniu filmiku bez użycia głosu, w którym zaprosicie wszystkich do kręcenia kilometrów dla wybranego przez Was Miasta. Oczywiście musi to być miasto spośród uczestników rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2021!

Lubicie wyzwania?! Macie ogromną szansę wykazać się i wygrać wycieczkę marzeń… możecie używać gestów i rekwizytów. Dopuszczamy także teksty pisane, podkłady muzyczne oraz dźwięki otoczenia. Najważniejsze jest to, aby filmik był oryginalnym zaproszeniem do rywalizowania o Puchar dla Waszego Miasta. Filmik nie może być dłuższy niż 15 sekund.

Pracę w formie pliku video należy przesłać za pośrednictwem aplikacji Messenger profilu https://www.facebook.com/PucharRowerowejStolicyPolski/ lub za pośrednictwem WeTransfer na adres: kontakt@aktywne.miasta.pl w terminie do dnia 30 kwietnia 2021r. do godz. 10.00.

W treści przesyłanej wiadomości należy zawrzeć słowo: "KONKURS", imię i nazwisko autora, nazwę miasta, dla którego kręcone są kilometry i frazę „akceptuję zapisy regulaminu konkursu” oraz ID użytkownika aplikacji Aktywne Miasta

Szczegóły w REGULAMINIE

Serdecznie zapraszamy!