PL EN
Kontrast Menu Sklep

Informacje

Konkurs! Dzień Matki! Superbohaterki na rowery!
24.05.2021

Z okazji nadchodzącego Dnia Matki składamy wszystkim Superbohaterkom życzenia supermocy. Musicie być silne, bo panowanie nad  wszystkim, co wydaje się nie do opanowania, wysłuchiwanie żalów, przytulanie, pocieszanie,  przypominanie  o wszystkim co ważne - wymaga naprawdę  dużo energii. Ta energia potrzebna Wam będzie również  do pokonywania kilometrów  podczas rodzinnych przejazdów rowerowych.

W tym szczególnym dniu zapraszamy użytkowników aplikacji Aktywne Miasta i uczestników rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski do wzięcia udziału  w konkursie fotograficznym. Pokażcie radość  ze wspólnego przebywania z Waszymi  Mamami, uchwyćcie chwile  spędzane na rowerach z dziećmi. Każda fotografia przesłana do nas 26 maja, na której pokażecie jak aktywnie na rowerach spędzacie wspólnie czas ma szanse na nagrodę, tj.  voucher o wartości 2000 zł na dowolną wyprawę rowerową organizowaną przez  portal www.horyzonty.pl.

Główną nagrodę otrzyma osoba, której zdjęcie zdobędzie największą liczbę lajków od internautów. Zdjęcia trzech innych osób, wybrane przez organizatora konkursu, zostaną nagrodzone drobnymi rowerowymi  gadżetami. Liczymy na Waszą pomysłowość, energię i supermoce! Tak naprawdę już możecie czuć się zwycięzcami, bo najcenniejsze są chwile spędzane razem. Największą nagrodą radość, zdrowie i witalność płynąca z jazdy rowerem.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ