PL EN
Kontrast Menu Sklep

Informacje

Uwiecznij chwile spędzone na rowerze w Dniu Ojca. Konkurs!
22.06.2021

Już jutro, 23 czerwca -  Dzień Ojca. Święto  zbliża się wielkimi krokami!

Z tej okazji mamy dla Was do wygrania voucher o wartości 2000 zł na dowolną wyprawę rowerową organizowaną przez  Klub podróży horyzonty.pl  

Zachęcamy użytkowników aplikacji Aktywne Miasta i uczestników rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski do przesyłania zdjęć, na których uwidocznieni będą ojcowie z dziećmi. Zarówno ci, którzy pokonują na rowerach setki kilometrów, jak i  ci, którzy cierpliwie biegną za rowerkiem dziecięcym, ucząc swoje pociechy radosnej sztuki jazdy na bicyklach.  Każda wspólna chwila uwidoczniona z ojcami - młodymi i starszymi, wysokimi i niskimi, każda chwila spędzona z dziećmi - małymi i dorosłymi  - ma szansę na tę wyjątkową nagrodę.

Przesyłajcie do nas zdjęcia w dniu 23 czerwca. Pogoda jest wspaniała, więc okazji do rowerowych podróży i robienia ciekawych zdjęć nie zabraknie.

REGULAMIN KONKURSU

Główną nagrodę otrzyma osoba, której zdjęcie zdobędzie największą liczbę lajków od internautów. Zdjęcia trzech innych osób, wybrane przez organizatora konkursu, zostaną nagrodzone rowerowymi  koszulkami.

Pamiętajcie - wspólne chwile spędzone z ojcami to magazyn wspomnień, do którego – być może - sięgnięcie w przyszłości. Dlatego bez względu na to, kto zdobędzie vocher, wszyscy będą zwycięzcami!