PL EN
Kontrast Menu Sklep

Informacje

Witamy nowe Miasta
08.12.2021

Mimo, że do kolejnej edycji rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski zostało jeszcze kilka miesięcy, z ogromną radością witamy nowe Miasta.

Wałbrzych i Zielona Góra przystąpiły do naszej rowerowej zabawy oraz podpisały umowy dwuletnie na korzystanie z funkcjonalności aplikacji Aktywne Miasta. Cieszymy się, że nasze grono stale powiększa się, oferując tym samym swoim mieszkańcom możliwości, jakie daje bezpłatna aplikacja, takie jak trasy, gry miejskie, odznaki czy rywalizacje lokalne i ogólnopolskie. Nowe Miasta z z pewnością mają spore ambicje aby powalczyć o podium!

50 kilometrów malowniczych dolnośląskich szlaków turystycznych i 170 km tras rowerowych dla miłośników kolarzy górskich. Takie atrakcje zapewnia Wałbrzych!

Zielona Góra to stolica najbardziej zielonego regionu w Polsce – województwa lubuskiego. Zarówno w centrum, jak i na obrzeżach znajdują się liczne tereny rekreacyjne – parki i lasy, które stanowią około 50% powierzchni miasta. Rozbudowana sieć ścieżek rowerowych oraz trasy nordic walking są idealną propozycją na aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu.

 

Co na to Nowosolanie???

Nie wiemy jak Wy, ale my już czujemy "derbową rywalizację" w Województwie Lubuskim pomiędzy trzykrotnymi mistrzami, zawsze dobrze zorganizowanym rowerzystami z oraz debiutantami z winnego miasta!