PL EN
Kontrast Menu Sklep

Informacje

Prezent dla rowerowego freaka
09.12.2021

Największą radość daje wymyślenie takiego prezentu, który wywoła jednocześnie radość i zadowolenie w oczach obdarowanego. Magia Świąt Bożego Narodzenia sprzyja poszukiwaniom idealnych podarków. Pasjonaci kolarstwa bez wątpienia ucieszą się z gadżetów i akcesoriów rowerowych. Wielu, chociaż nie mówi o tym głośno, skrycie marzy o nowym rowerze. Bez względu na to, jakim budżetem dysponujesz, w CentrumRowerowe.pl znajdziesz wszystko, czego potrzebuje każdy cyklista.

Pomysł na drobiazg

Istnieje mnóstwo akcesoriów, które zachwycą cyklistów i podniosą komfort jazdy. Jeżeli chcesz obdarować amatora jazdy zimowej, zastanów się nad rękawiczkami z wełny merino lub termosem. Być może bliska Ci osoba, która korzysta z trenażera, wspominała o tym, że chciałaby dokupić dodatkowe czujniki? To też świetna opcja na prezent. Bidon, plecak czy sakwy mogą stanowić dobrą podstawę ekwipunku dla osoby planującej w przyszłości swoje pierwsze bickepakingowe wyprawy. Porządna apteczka będzie dowodem troski. Solidne zapięcie udowodni, że wiesz, jak ważny dla kolarza jest jego rower. Cyklista-majsterkowicz ucieszy się z solidnego narzędziownika! Opcji do wyboru masz naprawdę mnóstwo!

Naprawdę imponujący prezent!

Miłośnicy rowerów mają to do siebie, że dla większości z nich, każdy kolejny jednoślad bywa spełnieniem marzeń! Chociaż wiele osób ma możliwości i chęci, aby postawić pod choinką imponujący podarek, obawia się… składania! Jeżeli problem ten dotyczy także Ciebie, mamy rozwiązanie! Zamawiając rower na CentrumRowerowe.pl, możesz za darmo wybrać opcję wstępnego złożenia! Wówczas wystarczy, że olbrzymi karton ozdobisz równie imponującą kokardą i wręczysz prezent najbliższej osobie. Obdarowany zaraz po odpakowaniu musi jedynie wyprostować kierownicę i przykręcić pedały, aby móc wybrać się na jazdę próbną.

Dostawa last minute — zdążysz przed pierwszą gwiazdką!

Poszukując idealnego prezentu dla bliskiej nam osoby, często poszukiwania rozpoczynamy bardzo wcześnie, jednak decyzję podejmujemy niemal na ostatnią chwilę, aby mieć pewność, że to najlepszy wybór. Gwarancja dostawy przed świętami to świetna sprawa! Produkty dostępne na CentrumRowerowe.pl oznaczone symbolem prezentu, które zamówisz do 20 grudnia do godz. 14.00, na pewno znajdą się pod choinką!

Element zaskoczenia bez obaw!

Jeżeli chcesz sprawić radość miłośnikowi jazdy na rowerze, ale nie masz pewności, czy wybrany przez Ciebie produkt spełni marzenia kolarza, nie musisz się obawiać i psuć niespodzianki dopytując o szczegóły. W sklepie CentrumRowerowe.pl bez trudu zwrócisz przedmioty zamówione w grudniu aż do 15 stycznia! Wierzymy, że uda Ci się trafić w 100% z prezentem, jednak jeśli nie, to wspólnie wymienicie go na ten idealny!