PL EN
Kontrast Menu Sklep

Informacje

Wyzwanie Triathlonu!
05.04.2022

Z okazji Międzynarodowego Dnia Sportu mamy dla Ciebie propozycję wyzwania startu w triathlonie! Od 6 do 10 kwietnia masz okazję sprawdzić się i przy okazji zawalczyć o atrakcyjne nagrody, w tym pakiety startowe na największe zawody triathlonowe w Polsce!

Razem z Enea Bydgoszcz Triathlon przygotowaliśmy dla Was trzy wyzwania w aplikacji Aktywne Miasta, których ukończenie powoduje przyznanie następujących odznak:

- fan pływania: przepłyń minimum 475 m

- fan kolarstwa: przejedź  minimum 22,5 km

- fan biegania: przebiegnij minimum 5,25km

 

Ukończenie wszystkich trzech wyzwań zagwarantuje Tobie dodatkową, unikatową odznakę TRIATHLON FAN, która jest do zdobycia tylko podczas tej akcji!

 

Co więcej, każdy uczestnik, który zdobędzie odznakę TRIATHLON FAN ma szansę wygrać jedną z nagród:

- 3x indywidualny pakiet startowy na Enea Bydgoszcz Triathlon (dystans TRYathlon)

- 1x pakiet startowy dla sztafety na Enea Bydgoszcz Triathlon (dowolny dystans)

 A żeby ostatecznie zmotywować Cię do podjęcia wyzwania zapewniamy też nagrodę gwarantowaną: zniżkę 30/50 zł (w zależności od dystansu) na start w Enea Bydgoszcz Triathlon.

Kod rabatowy otrzymasz od nas mailowo i pushem w aplikacji po ukończeniu rywalizacji jeżeli zdobędziesz odznakę TRIATHLON FAN.

Współorganizatorem akcji jest Enea Bydgoszcz Triathlon - największe zawody w Polsce, na których zapewniamy najlepsze warunki do debiutu w triathlonie!

 

Więcej informacji znajdziesz na www.BydgoszczTriathlon.pl

Regulamin akcji dostępny jest tutaj: https://bit.ly/3KaEjIl

Instrukcja aplikacji Aktywne Miasta dostępna jest tutaj: https://drive.google.com/drive/folders/1Xhz_VMudHpViEUJVwg_VtKMjq3L0E--N

Dodatkowo, każdy z Was będzie miał możliwość zdobycia w aplikacji Aktywne Miasta odznaki okolicznościowej „Międzynarodowy Dzień Sportu”

 – za trening o długości minimum 5 km (może być w kilku aktywnościach) - dotyczy: bieganie, nordic walking, chodzenie, rolki, canicross, deskorolka, hulajnoga, jazda na wózku

oraz

– za trening o długości minimum 20 km (może być w kilku aktywnościach) – dotyczy: jazda na rowerze i kolarstwo.