PL EN
Kontrast Menu Sklep

Informacje

Popływaj w Brdzie!
15.06.2022

Wystartowały zapisy na wyjątkowe zawody w sercu miasta. Woda Bydgoska to zawody pływackie, które przyciągają sportowców z całego kraju. Rywalizacja w Brdzie w ścisłym centrum miasta sprawia, że to impreza sportowa jedyna w swoim rodzaju. Właśnie ruszyły zapisy – potrwają do 5 sierpnia br. Zawody jak co roku, 15 sierpnia.

 

Wystartowały zapisy na ogólnopolskie zawody open water organizowane cyklicznie przez Miasto Bydgoszcz w dniu 15 sierpnia. Na zawodników czekają trzy dystanse: 650 m, 1600 m, 2800 m. Impreza organizowana jest na rzece Brdzie w ścisłym centrum miasta. Strefa startu i finishera zlokalizowana jest na Wyspie Młyńskiej.

 

 

Woda Bydgoska przyciąga pływaków open water z całego kraju. Cudowna letnia aura, doskonałe nastroje zawodników i atmosfera rodzinnego święta sprawią, że po raz kolejny będzie to niesamowite przeżycie tak dla zawodników, jak i kibiców.

 

Na zgłoszenia czekamy do 5 sierpnia br. Zapisać można się TUTAJ 

 

Opłata startowa wynosi 50 złotych. Pakiet startowy zawiera czepek, chip do pomiaru czasu, upominek w formie butelki do napojów w etui z neoprenu oraz medal na mecie. Dla zwycięzców organizator imprezy - Miasto Bydgoszcz - przygotował nagrody finansowe!