PL EN
Kontrast Menu Zaloguj się

Informacje

Wakacyjne wyzwanie dla aktywnych
27.06.2022

Zdobądź odznaki, wygraj nagrody! Jeśli aktywnie spędzasz czas biegając, spacerując lub jeżdżąc na rowerze, ta zabawa jest stworzona dla Ciebie!

Wiemy, że jesteście żądni ciekawych wyzwań i kochacie aktywnie spędzać wolny czas. Zapraszamy do wakacyjnej zabawy, w której do wygrania będzie cała paleta nagród Aktywnych Miast.

Konkurs „Aktywne Wakacje” potrwa przez osiem tygodni, począwszy od 4 lipca, a na 28 sierpnia kończąc. Każdego tygodnia za pokonanie dedykowanego aktywności dystansu z użyciem aplikacji Aktywne Miasta w trzech kategoriach:

  • rower i kolarstwo (100km),
  • nordic walking i chodzenie (35km).
  • bieganie i canicross, rolki (25km),

uczestnicy otrzymają specjalne wirtualne odznaki. Na uczestników czekają dwie nagrody w tygodniu w każdej kategorii aktywności oraz trzy nagrody główne za zdobycie wszystkich 8 wakacyjnych odznak.

Nagrodami tygodnia są gadżety promocyjne z logotypem Aktywne Miasta. Na najbardziej zaangażowanych czekają nagrody finansowe! Bony o wartości 1 tysiąca złotych każdy, zostały ufundowane przez sponsora Aktywnych Wakacji, firmę CentrumRowerowe.pl. Zostaną one wylosowane po zakończeniu naszej wakacyjnej zabawy wśród osób, które zdobędą osiem specjalnych odznak.

Zapraszamy do zabawy! Regulamin znajdziecie TUTAJ