PL EN
Kontrast Menu Sklep

Informacje

Otylia Jędrzejczak gościem specjalnym Wody Bydgoskiej
20.07.2022

Ta najbardziej rozpoznawalna polska pływaczka już po raz drugi zaszczyci imprezę swoim udziałem. Mistrzyni olimpijska zawita na Wyspę Młyńską razem ze swoją fundacją. Będzie promować projekt „ZEROjestOK – bezpiecznie nad wodą”.

 „ #ZeroJestOK jest projektem stworzonym przez Fundację Otylii Jędrzejczak jako odpowiedź na coroczną liczbę utonięć i podtopień w naszym kraju.

Fundatorka - Otylia Jędrzejczak - będąc pływacką ikoną w naszym kraju podkreśla, że bardzo ważna jest  świadomość tego jakim żywiołem jest woda, umiejętność pływania i zachowania nad wodą. Co jednak najważniejsze, to określenie jasnego CELU, który połączy nas wszystkich w dążeniu do bezpieczeństwa nad wodą. Tym celem, jest liczba ZERO !”

Więcej o projekcie

Podczas bydgoskiej imprezy Otylia Jędrzejczak osobiście będzie przekonywać, jak ważna jest świadomość zagrożeń czyhających nad wodą. Odbędą się dwa wykłady dotyczące bezpieczeństwa, pokaz ratownictwa wodnego oraz edukacyjno-sportowy tor przeszkód z elementami ratownictwa.

W atrakcjach towarzyszących mogą wziąć udział wszyscy, natomiast chętnych do zmierzenia się z nurtem rzeki Brdy zapraszamy do zapisów. Na zgłoszenia czekamy do 5 sierpnia br. Zapisać można się TUTAJ