PL EN
Kontrast Menu Sklep

Informacje

Jesienne kręcenie kilometrów
03.10.2022

Wszystkich miłośników rowerów, którym niestraszna jesienna słota, zapraszamy do udziału w specjalnej dwutygodniowej rywalizacji. W ten sposób postanowiliśmy zagrzać użytkowników aplikacji do rowerowej aktywności w towarzystwie jesiennej aury oraz uczcić zbliżające się Międzynarodowe Święto Roweru (24 października). To już druga edycja zabawy.

Rywalizacja potrwa przez dwa ostatnie tygodnie października (18-31.10.). Konkurs ma charakter otwarty. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację „Aktywne Miasta”. Dołączyć do zabawy można będzie od momentu jej udostępnienia w aplikacji, do ostatniego dnia października. Wykonując trening należy włączyć aktywność jazda na rowerze lub kolarstwo i ruszyć w drogę. Ranking uczestników będzie na bieżąco dostępny w panelu „Rywalizacje” w aplikacji.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! Pierwsze trójki w siedmiu kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn: 0-17, 18-24, 25-34, 35-44, 45-54, 55-64, 65+, otrzymają atrakcyjne niebieskie koszulki rowerowe. Dla liderów w kategoriach wiekowych zarówno Pań jak i Panów, CentrumRowerowe.pl – sponsor rywalizacji przygotowało specjalne vouchery w kwocie 200zł każdy na zakupy w swoim sklepie internetowym!

Pozostaje więc nie zważając na wybryki październikowej pogody dołączyć do rywalizacji, wskoczyć na rower i dobrze się bawić!

Regulamin Rywalizacji