PL EN
Kontrast Menu Sklep

Informacje

Rowerzyści na START!
17.10.2022

Przez ostatnie dwa tygodnie października rozgrzewać będzie nas gorąca atmosfera rywalizacji oraz dobra zabawa! Już jutro rowerowi zapaleńcy na przekór jesiennej aurze wyruszą na szlaki. Startuje bowiem druga edycja Jesiennej Rywalizacji Rowerowej w aplikacji Aktywne Miasta.

Jak wziąć udział?

Rywalizacja odbywać się będzie w dniach 18-31 października. Konkurs ma charakter otwarty. Jeśli macie już bezpłatną aplikację „Aktywne Miasta”, dołączyć do zabawy można w każdej chwili, do ostatniego dnia października, poprzez kliknięcie „DOŁĄCZ” w panelu „Rywalizacje”.

Wykonując trening należy włączyć aktywność jazda na rowerze lub kolarstwo i ruszyć w drogę. Ranking uczestników będzie na bieżąco dostępny w panelu „Rywalizacje” w aplikacji.

Nagrody czekają!

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! Pierwsze trójki w siedmiu kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn: 0-17, 18-24, 25-34, 35-44, 45-54, 55-64, 65+, otrzymają atrakcyjne niebieskie koszulki rowerowe. Dla liderów w kategoriach wiekowych zarówno Pań jak i Panów, CentrumRowerowe.pl – sponsor rywalizacji przygotowało specjalne vouchery w kwocie 200zł każdy na zakupy w swoim sklepie internetowym!

Ale to nie koniec nagród! Spośród wszystkich uczestników zabawy rozlosujemy dodatkowo 10 upominków – naszych nowych kubków z grafiką Ptaszka Staszka, którą mieliście okazję poznać podczas czerwcowej rywalizacji rowerowej.

Dołączajcie do zabawy, kręćcie kilometry i wygrywajcie nagrody z aplikacją Aktywne Miasta!

Regulamin Rywalizacji