PL EN
Kontrast Menu Sklep

Informacje

Międzynarodowe Święto Roweru z aplikacją
20.10.2022

24 października to szczególna data w kalendarzu każdego miłośnika dwóch kółek! Jeśli najbliższy weekend planujecie świętować na rowerowych wycieczkach i rajdach, podpowiadamy, że warto uwiecznić te chwile na fotografii, by wziąć udział w konkursie  Aktywnych Miast. Na kolekcjonerów natomiast czeka specjalna okolicznościowa odznaka i niespodzianka!

Rowerowa fotka z nagrodami

Z okazji rowerowego święta ogłaszamy specjalny konkurs fotograficzny. Jeśli jesteś użytkownikiem aplikacji Aktywne Miasta oraz wykonasz zdjęcie i podeślesz je do nas na adres konkursy@aktywne.miasta.pl w dniach 22-24 października, Twoja fotografia weźmie udział w konkursie.  O wygranej zdecydują internauci oddając „lajki” do godziny 9.00 w dniu 31 października. Zwyciężą trzy prace konkursowe, które zdobędą największą ilość polubień.  Szczegóły i terminy w regulaminie konkursu. Nagrodą będzie zestaw atrakcyjnych gadżetów promocyjnych Aktywnych Miast: kubek, koszulka, skarpetki i czapka.

 

Nie tylko odznaka…

… ale i specjalna nagroda czeka na dwie losowo wybrane przez system osoby, które zdobędą w dniu 24 października odznakę graficzną w aplikacji z okazji Międzynarodowego Święta Roweru. Wyjątkowa nagroda w postaci dwóch voucherów na weekendowy pobyt w Przystani Bydgoszcz dla dwóch osób ufundowana została przez Bydgoskie Obiekty Sportowe. Aby zdobyć odznakę należy przejechać w dniu 24 października minimum 20 km na rowerze/ kolarzówce z aplikacją Aktywne Miasta (może być w kilku treningach).

Zachęcamy do aktywnego świętowania z aplikacją Aktywne Miasta!