PL EN
Kontrast Menu Sklep

Informacje

Jesienna Rywalizacja Rowerowa. Czas na podsumowanie!
04.11.2022

Październikowa aura sprzyjała w tym roku rowerowym zmaganiom w ramach naszej jesiennej rywalizacji. Dodatnie temperatury w zestawieniu z zapałem i energią rowerzystów rozkręciły zabawę na dobre. Serdecznie dziękujemy za te dwa tygodnie rowerowych emocji. Pora podsumować Waszą aktywność i ogłosić zwycięzców.

Frekwencja dopisała. Liczby są imponujące

Do zabawy dołączyło w tym roku 1513 użytkowników aplikacji. Jest czego gratulować. W ciągu dwóch tygodni rywalizacji przejechaliście łącznie ponad 284 tysięcy kilometrów i wykonaliście 15279 treningów. Dzięki aktywności z aplikacją łącznie spaliliście 10,5 mln kalorii! Zyskało też środowisko, bowiem kręcąc kilometry zmniejszyliśmy ślad smogowy o 10,5 tony.

TUTAJ prezentujemy zwycięzców Jesiennej Rywalizacji Rowerowej we wszystkich kategoriach wiekowych.

Nagradzamy aktywnych!

Niebieskie koszulki rowerowe wyruszą w drogę do pierwszych trzech Pań i Panów we wszystkich kategoriach wiekowych. Dodatkowo liderki i liderzy w kategoriach wiekowych otrzymają specjalne vouchery w kwocie 200 zł każdy na zakupy w sklepie internetowym sponsora rywalizacji - CentrumRowerowe.pl. 10 ekstra upominków – naszych nowych kubków z grafiką Ptaszka Staszka trafi do losowo wybranych przez system osób spośród wszystkich uczestników jesiennej rywalizacji. Ze zwycięzcami będziemy kontaktować się mailowo.

Dla większości z Was sezon rowerowy trwa nadal, dlatego będziemy z Wami przez cały rok. Do zobaczenia na rowerowych szlakach. Przed nami kolejne konkursy i wyzwania w aplikacji!