PL EN
Kontrast Menu Sklep

Informacje

Mikołajkowy konkurs fotograficzny
02.12.2022

Jeśli wypucowaliście już buty w związku ze zbliżającym się dniem 6 grudnia, to jeszcze wystarczy tylko spędzić aktywnie najbliższy weekend, pstryknąć ładną fotkę z akcentem mikołajkowym i wysłać do nas. My chętnie wcielimy się w postać Mikołaja i rozdamy kilka nagród!

Zdjęcia z wykonanego treningu, koniecznie z mikołajkowym akcentem należy przesyłać do nas w dniach od 3 do 5 grudnia do 23.59 na adres konkursy@aktywne.miasta.pl . W Mikołajki 6 grudnia zamieścimy na profilu Aktywnych Miast galerię nadesłanych fotografii  z możliwością ich lajkowania do poniedziałku 12 grudnia do godziny 9.00.

Zwyciężą łącznie cztery prace konkursowe; dwie prace, które zdobędą największą ilość lajków oraz dwie prace, które wybierze jury Aktywnych Miast. Laureatów nagrodzimy mikołajkowym zestawem gadżetów promocyjnych, a w nim: kalendarz 2023, skarpetki  sportowe i czapka sportowa Aktywnych Miast oraz bydgoskie produkty rzemieślnicze: kawa, herbata i czekolada. W konkursie biorą udział wszystkie aktywności dostępne w aplikacji Aktywne Miasta.

Wyniki zostaną ogłoszone w poniedziałek 12 grudnia!

Regulamin  konkursu znajdziecie TUTAJ

Odznaka na Mikołajki

Dla aktywnych mamy też tradycyjnie mikołajkową odznakę okolicznościową. Do zdobycia w Mikołajki 6 grudnia w aplikacji za:

  • aktywność rowerową o dystansie 20km
  • aktywność chodzenie, nordic walking i bieganie o dystansie 5km

Do dystansu zliczane będą wszystkie aktywności z danej dyscypliny z dnia 6 grudnia, czyli że dopuszczalne jest pokonanie wskazanego dystansu w kilku treningach!

 

Już dziś zachęcamy do mikołajkowej aktywności!