PL EN
Kontrast Menu Sklep

Informacje

Dziś Międzynarodowy Dzień Sportu. Mamy dla Was odznakę i konkurs!
06.04.2023

Na okoliczność Międzynarodowego Dnia Sportu przygotowaliśmy dla naszych aktywnych użytkowników kolejną wirtualną odznakę w aplikacji Aktywne Miasta. Aby ją zdobyć, wystarczy przejechać z użyciem aplikacji, na rowerze minimum 20 km lub pokonać 5 km w ramach takich aktywności, jak: chodzenie, bieganie, nordic walking, canicross, rolki, hulajnoga, jazda na wózku.

 

 

A dla wszystkich aktywnych amatorów fotografii mamy specjalny konkurs. Abyśmy mogli docenić Wasze sportowe wysiłki, musicie nam je udowodnić, czyli innymi słowy uwiecznić na zdjęciu!

Jeśli wykonacie ciekawą fotografię przedstawiającą osobę wykonującą aktywność fizyczną w ramach jednej z 18 dyscyplin dostępnych w aplikacji Aktywne Miasta, prześlijcie ją do nas na adres konkursy@aktywne.miasta.pl  w terminie: 7-11 kwietnia. W dniu 12 kwietnia zamieścimy galerię Waszych fotografii na profilu Aktywne Miasta na facebooku z możliwością ich „lajkowania”. Głosowanie trwać będzie od 12 do 17 kwietnia do godziny 9.00. Nagrodzimy cztery prace konkursowe: dwie, które zdobędą największą ilość „lajków”  i dwie wybrane przez jury Aktywnych Miast.

Szczegóły konkursu w REGULAMINIE

Do wygrania zestaw promocyjny z logo Aktywne Miasta: czarna bluza i czapka!