PL EN
Kontrast Menu Sklep

Informacje

CentrumRowerowe.pl po raz kolejny wspiera Aktywne Miasta!
07.04.2023

Największy internetowy sklep rowerowy w Polsce - CentrumRowerowe.pl - wspiera inicjatywę Aktywnych Miast! W ramach tej współpracy podjęliśmy szeroko zakrojone działania, a marka przekazała nagrody rzeczowe oraz vouchery na zakupy dla najbardziej zaangażowanych uczestników rywalizacji o Rowerowy Puchar Polski!

CentrumRowerowe.pl od dawna stara się budować zaangażowaną społeczność kolarską i łączyć ludzi dzielących pasję do kolarstwa. Strona to nie tylko sklep rowerowy ale również prężnie działają blog, a w nim wyszukiwarka tras rowerowych po całej Polsce, artykuły z poradami dotyczącymi szeroko pojętej tematyki rowerowej, a także kalendarz z datami rajdów, wyścigów oraz maratonów. Sklep prowadzi również kanał na YouTube, gdzie znajdziecie ciekawe treści dla pasjonatów dwóch kółek. Nic więc dziwnego, że jego przedstawiciele po raz kolejny zdecydowali się na wspieranie akcji organizowanych przez Aktywne Miasta.

Co przygotowało CentrumRowerowe.pl dla uczestników?

Dla zaangażowanych rowerzystów korzystających z aplikacji Aktywne Miasta, którzy w trakcie samej rywalizacji „Rowerowa Stolica Polski” osiągną limit 2000 monet, przygotowanych zostało 300 bonów o wartości 25 zł. Będą one dostępne w dziale „Wyzwania i nagrody”, a wykorzystać je można na zakupy w sklepie CentrumRowerowe.pl. To doskonała okazja, aby uzupełnić rowerowy ekwipunek o lampki rowerowe, akcesoria, opony, części czy narzędzia. A to nie wszystko! Sklep przekazał również nagrody rzeczowe dla zwycięzców poszczególnych kategorii. Warto więc wykręcać jak najlepsze wyniki, aby zyskać satysfakcję i otrzymać przydatny upominek.