PL EN
Kontrast Menu Sklep

Informacje

SISU - sponsor Rowerowej Stolicy Polski
14.04.2023

SISU już po raz czwarty wspiera naszą rowerową rywalizację. Dzięki owocnej współpracy powstała kolejna odsłona specjalnej rowerowej koszulki RSP 2023.

Sisu to znacznie więcej niż producent odzieży sportowej. Sisu to przede wszystkim styl życia – w zgodzie ze swoim umysłem oraz ciałem. To aktywny tryb życia, pokonywanie swoich słabości i determinacja w dążeniu do celu. Dlatego stworzyliśmy markę ubrań, które będą nam towarzyszyć podczas przełamywania barier fizycznych.

Nazwa naszej firmy nie jest przypadkowa. „Sisu” to słowo pochodzące z języka fińskiego i oznacza stoicki spokój, hart ducha i determinację w dążeniu do celu. To także wytrwałość i odwaga, a także kontrola nad swoim umysłem oraz ciałem. Termin ten odnosi się potencjału człowieka i jego ukrytej siły, która pomoże przezwyciężyć wszelkie przeciwności losu. Taka jest sztuka sisu. Taka jest nasza filozofia.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ogromny wpływ na komfort podczas wszelkiego rodzaju treningów ma odpowiednia odzież sportowa. Dlatego produkujemy wygodne, wytrzymałe, a przy tym designerskie ubrania, które sprawdzą się podczas jazdy rowerem, joggingu, maratonów, pływania, triathlonu, a także podczas ćwiczeń fitness.. Dbamy o to, by nasze kolekcje spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów – zarówno zawodowych, jak i amatorskich sportowców.