PL EN
Kontrast Menu Sklep

Informacje

Wakacyjne wyzwania dla aktywnych!
28.06.2023

Nie damy Wam ani chwili wytchnienia. Zaraz po zakończeniu czerwcowej rywalizacji rowerowej, zapraszamy do aktywnej zabawy przez cały okres wakacyjny. Konkurs Aktywne Wakacje rozpoczynamy już 3 lipca. Jeśli aktywnie spędzacie czas biegając, spacerując lub jeżdżąc na rowerze, ta zabawa jest stworzona dla Was! Wyruszcie na wakacyjne szlaki, bo u celu czekają odznaki i nagrody Aktywnych Miast.

 

Konkurs „Aktywne Wakacje” potrwa przez osiem tygodni, od 3 lipca do 27 sierpnia. Każdego tygodnia za pokonanie dedykowanego aktywności dystansu z użyciem aplikacji Aktywne Miasta w trzech kategoriach:

  • rower i kolarstwo (100km),
  • nordic walking i chodzenie (35km).
  • bieganie i canicross, rolki (25km),

uczestnicy otrzymają specjalne wirtualne odznaki. Na uczestników czekają dwie nagrody (dla Pani i Pana) w tygodniu w każdej kategorii aktywności oraz trzy nagrody główne za zdobycie wszystkich 8 wakacyjnych odznak.

Nagrodami tygodnia są gadżety promocyjne z logotypem Aktywne Miasta. Na najbardziej zaangażowanych czekają nagrody finansowe! Bony o wartości 1 tysiąca złotych każdy, do sklepu CentrumRowerowe.pl. Zostaną one wylosowane po zakończeniu naszej wakacyjnej zabawy wśród osób, które zdobędą osiem specjalnych odznak.

Zapraszamy do zabawy! Regulamin znajdziecie TUTAJ