PL EN
Kontrast Menu Sklep

Informacje

Ruszają zapisy do wrześniowych rywalizacji
22.08.2023

Jeśli spacerujecie lub biegacie, a na dodatek  kochacie rywalizację lub potrzebujecie bodźca do rozpoczęcia aktywności po okresie wakacyjnym, koniecznie dołączcie do naszej zabawy.

Aktywny Wrzesień to miesięczna rywalizacja, a właściwie dwa równoległe konkursy:

Aktywny Wrzesień – bieganie (dla aktywności bieganie i canicross) Regulamin

Aktywny Wrzesień – nordic walking (dla aktywności nordic walking i chodzenie) Regulamin

Rywalizacja potrwa od 1 do 30 września. Udział może wziąć każdy, kto pobierze aplikację Aktywne Miasta i dołączy do rywalizacji. Jeśli chcecie, możecie wziąć udział w obu rywalizacjach. Pamiętajcie tylko, aby podczas wykonywania treningu zawsze włączyć apkę i wybrać właściwą aktywność.

Każdy powód jest dobry, aby aktywnie spędzać czas. Zyskuje przy tym nasze zdrowie, utrzymujemy dobrą kondycję i pozytywny nastrój!  Dołączyć do zabawy można od dziś, tj. 22 sierpnia do końca września. Zapraszamy!

Nagrody w postaci białych koszulek Aktywnych Miast w każdej z rywalizacji otrzymają pierwsze trójki w siedmiu kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn: 0-17, 18-24, 25-34, 35-44, 45-54, 55-64, 65+. Ranking uczestników będzie dostępny w  danej rywalizacji w zakładce „Ranking”.

Dodatkowo dla Pań i Panów, którzy zajmą miejsca na podium w kategorii open w każdej rywalizacji przygotowaliśmy specjalne Puchary Aktywnych Miast!