PL EN
Kontrast Menu Sklep

Informacje

Konkurs Aktywne Wakacje zakończony. Nagrody rozdane!
30.08.2023

Wakacyjny czas dobiega końca, a nasz letni konkurs zakończyliśmy w minioną niedzielę. Nadszedł czas na  podsumowanie ośmiu tygodni Waszej aktywności. Przez 28 dni bawiliście się, spędzając aktywnie czas, biegając, spacerując i kręcąc kilometry na dwóch kółkach. Prawie 35 tysięcy osób korzystających z aplikacji dołączyło do zabawy.

Gratulujemy! Pobiliście rekord, zdobywając łącznie 34905 odznak. To o 15194 więcej niż w 2022 roku. Najwięcej wirtualnych medali trafiło do miłośników dwóch kołek - 24 923. Na drugim miejscu znaleźli się biegacze z 5916 odznakami. Natomiast 4066 odznak trafiło do chodziarzy i fanów nordic walking! Jednak aby ubiegać się o nagrodę główną czyli 1000 zł do CentrumRowerowe.pl należało zdobyć wszystkie 8 w danej kategorii.

Co tydzień mieliście okazję zgarnąć nasze wyjątkowe nagrody. Nagradzamy też trzy osoby z najwytrwalszych, którzy zdobyli 8 odznak. Spośród 1037 osób, którym udało się zdobyć wszystkie odznaki w każdej kategorii, system wskazał trzech szczęśliwców (po jednej z każdej kategorii aktywności). Cała trójka odpowiedziała prawidłowo na nasze pytanie konkursowe.

Laureatami konkursu zostali: Barbara Predecka z Żor, Filip Stachewicz z Kraśnika i Hubert Zadrożny ze Skarżyska-Kamiennej

Gratulujemy także 16 osobom, którym udało się zdobyć wszystkie 24 odznaki. Wynagradzając Waszą mega aktywność mamy dla Was specjalne nagrody niespodzianki!

Dziękujemy za dwa miesiące zabawy i już dziś zapraszamy do kolejnego konkursu AKTYWNY WRZESIEŃ! Dołącz do rywalizacji w aplikacji!