PL EN
Kontrast Menu Sklep

Informacje

Jesienna zabawa na dwóch kółkach
03.10.2023

Nie straszny Wam deszcz, wiatr i błotnista nawierzchnia? Nigdy nie kończycie sezonu rowerowego? Jesteście aktywni na dwóch kółkach także jesienią? To rywalizacja dla Was! 18 października rusza Jesienna Rywalizacja Rowerowa. Potrwa ona przez dwa ostatnie tygodnie miesiąca. To już trzecia edycja zabawy.

Zasady udziału są proste. Dołącz już dziś!

Do udziału w konkursie konieczne jest pobranie bezpłatnej aplikacji „Aktywne Miasta”. Następnie w panelu „Rywalizacje” należy wybrać „Jesienną Rywalizację Rowerową” i kliknąć „DOŁĄCZ”. Zapisy dostępne są od dziś do ostatniego dnia października. Wykonując trening należy włączyć aktywność jazda na rowerze lub kolarstwo, ciepło się ubrać i ruszyć w drogę w towarzystwie jesiennej aury. Ranking rywalizacji będzie widoczny w aplikacji przez cały czas jej trwania (18-31.10). Szczegóły znajdziecie w REGULAMINIE.

Ach te nagrody

Na zwycięzców czekają nagrody! Pierwsze trójki kobiet i mężczyzn w kategorii open otrzymają  koszulki rowerowe marki SISU. W kategoriach wiekowych przygotowaliśmy zapięcia rowerowe GERDA Contra Combo 900/6C dla osób, które zajmą miejsca 1-3 w danej kategorii wiekowej z podziałem na kobiety i mężczyzn (łącznie 42 zapięcia).

Pozostaje więc nie zważając na wybryki październikowej pogody dołączyć do rywalizacji, wskoczyć na rower i dobrze się bawić!