PL EN
Kontrast Menu Sklep

Informacje

Gratka dla kolekcjonerów. Nowe odznaki w aplikacji Aktywne Miasta
17.10.2023

Wychodząc naprzeciw ogromnemu zainteresowaniu odznakami użytkowników aplikacji Aktywne Miasta, przygotowaliśmy nową linię wirtualnych odznak do zdobycia.

Jak już pewnie zauważyliście, wystartowaliśmy z początkiem października. Nowe odznaki to nowe wyzwania i nowa szata graficzna. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba!

Proponujemy weekendowe wyzwania w różnych dyscyplinach sportu oraz kilka nowych odznak okolicznościowych. Dotychczasowe złote odznaki graficzne zostają z nami i od teraz będziemy je dedykować specjalnym wydarzeniom. Najbliższa złota odznaka do zdobycia w dniu 24 października z okazji Międzynarodowego Święta Roweru.

Kolekcjonerzy do boju!

Za nami już pierwsze zdobyte odznaki z nowej kolekcji. Dwa minione weekendy to: „Październikowy rozruch”, „Październikowy Wojaż” i „Aktywny Weekend”. A w kolejne weekendy aktywni już mogą przygotowywać się do zdobycia:

W weekend: 20-22.10.2023: odznaka „Jesienna Zadyszka”, w kategoriach: bieg, chodzenie, NW, canicross  o dystansie 10 km w jednej aktywności oraz „Skołowana Jesień” w kategoriach: rower, kolarstwo, hulajnoga o dystansie 50 km w jednej aktywności oraz w ostatni weekend miesiąca 27-29.10.2023: „Finałowa Połówka” w dyscyplinach: bieg, chodzenie, NW, canicross - ukończ 21 km przez weekend i „Finałowa setka” w dyscyplinach: rower, kolarstwo, hulajnoga - ukończ 100 km przez weekend!

Każda okazja jest dobra, aby zdobyć odznakę

Poza serią odznak weekendowych będą też okolicznościowe, które prezentujemy poniżej.

„Inaguracja” – odznaka z okazji rozpoczęcia Jesiennej Rywalizacji Rowerowej, w dyscyplinach: rower, kolarstwo - Ukończ 20 km w dniu 18.10.2023

„Konsekwentny kolarz”, także przy okazji Jesiennej Rywalizacji Rowerowej w sportach: rower, kolarstwo - Przeprowadź treningi 14 dni z rzędu w terminie: 18-31.10.2023

Międzynarodowe Święto Roweru” w aktywnościach: rower, kolarstwo - Ukończ 20 km w 1 dzień, 24.10.2023 (złota odznaka)

„Zmiennicy” z okazji zmiany czasu z letniego na zimowy – we wszystkich dyscyplinach w apce - Przeprowadź trening 2 dni z rzędu w dniach: 28-29.10.2023

„Strasznie Aktywni” oczywiście z okazji Halloween, we wszystkich dyscyplinach - suma 10 km w jeden dzień, 31.10.2023.

A to dopiero początek!

Zaprezentowane odznaki dotyczą tylko miesiąca października. Każdy nowy miesiąc – to dla Was nowe wyzwania i nowe odznaki do zdobycia. Tylko w aplikacji Aktywne Miasta.

Zapraszamy Wszystkich pozytywnie zakręconych!!