PL EN
Kontrast Menu Sklep

Informacje

Startuje Jesienna Rywalizacja Rowerowa
17.10.2023

Trzecia edycja ogólnopolskiej rowerowej rywalizacji w aplikacji Aktywne Miasta rozpocznie się już jutro tj. 18 października i potrwa przez kolejne dwa tygodnie. Dedykujemy ją wszystkim, którzy nie kończą sezonu rowerowego i są aktywni przez cały rok!

Jeszcze nie dołączyliście?

Rywalizacja potrwa przez dwa ostatnie tygodnie października (18-31.10.). Konkurs ma charakter otwarty. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację „Aktywne Miasta” i dołączyć do zabawy klikając „DOŁĄCZ” w panelu „Rywalizacje”. Przyłączyć można się w dowolnym momencie trwania zabawy aż do ostatniego dnia października. Pamiętajcie, że bez tego, kilometry wykonane w apce nie zaliczą się do rywalizacji. Nie ma więc na co czekaćJ Wykonując trening należy włączyć aktywność „jazda na rowerze” lub „kolarstwo” i ruszyć w drogę. Ranking uczestników będzie na bieżąco dostępny w panelu „Rywalizacje” w aplikacji. Regulamin Rywalizacji

Na zwycięzców czekają nagrody!

Pierwsze trójki kobiet i mężczyzn w kategorii open otrzymają  koszulki rowerowe marki SISU.

W kategoriach wiekowych przygotowaliśmy zapięcia rowerowe GERDA Contra Combo 900/6C dla osób, które zajmą miejsca 1-3 w danej kategorii wiekowej z podziałem na kobiety i mężczyzn (łącznie 42 zapięcia).

Szczęśliwy numerek

Dodatkowo postanowiliśmy nagrodzić drobnym upominkiem w postaci bidonu  Aktywnych Miast, losowo wybrane osoby. Każdego dnia system wybierze jeden numer, który ogłosimy na naszym facebooku Aktywne Miasta. Osoba, która będzie posiadaczem właśnie takiego numeru startowego w Jesiennej Rywalizacji Rowerowej zwycięży i otrzyma nagrodę. Jako dowód poprosimy jedynie o podesłanie screena numeru startowego z aplikacji na adres mailowy kontakt@aktywne.miasta.pl lub w komentarzach pod postem w tym temacie.

Jesienne odznaki okolicznościowe

Przy okazji naszej zabawy będziecie mogli dodatkowo zdobyć specjalne wirtualne odznaki:

„Inaguracja” – odznaka z okazji rozpoczęcia Jesiennej Rywalizacji Rowerowej w dyscyplinach: rower, kolarstwo, hulajnoga - Ukończ 20 km w dniu 18.10.2023

„Konsekwentny kolarz”, także przy okazji Jesiennej Rywalizacji Rowerowej w sportach: rower, kolarstwo, hulajnoga - Przeprowadź treningi 14 dni z rzędu w terminie: 18-31.10.2023.

Postanowiliśmy też uczcić zbliżające się Międzynarodowe Święto Roweru. Z tej okazji w dniu 24 października będzie można zdobyć złotą odznakę okolicznościową za wykonanie treningu o dystansie 20 km w 1 dzień w dyscyplinach: rower i kolarstwo. Treningi z tego dnia sumują się.

Więcej o serii odznak okolicznościowych poczytacie TUTAJ.