PL EN
Kontrast Menu Sklep

Informacje

Jesienne kręcenie kilometrów
25.10.2023

Za nami już pierwszy tydzień rowerowych zmagań w ramach Jesiennej Rywalizacji Rowerowej. Pomimo kapryśnej aury, do naszej zabawy dołączyło 2885 uczestników, którzy pokonali do dziś prawie 180 tyś. km w 8800 treningach rowerowych. Rowerzyści na podium przez ostatnie 7 dni pokonali już ponad 1000 km.

Jeszcze możesz wziąć udział

Rywalizacja potrwa do ostatniego dnia października. Zapisać można się przez cały czas trwania konkursu. Wystarczy w aplikacji Aktywne Miasta dołączyć do zabawy klikając „DOŁĄCZ” w panelu „Rywalizacje”. Wykonując trening należy włączyć aktywność „jazda na rowerze” lub „kolarstwo” i ruszyć w drogę. Ranking uczestników jest na bieżąco dostępny w panelu „Rywalizacje” w aplikacji. Możecie cały czas śledzić zaciętą rywalizację o miejsca na podium czy też porównywać wyniki Waszych znajomych.

Zabawa przede wszystkim

Imponujące wyniki oczywiście robią wrażenie. Jednakże pamiętajmy, że najważniejsza w naszej akcji jest dobra zabawa i aktywność. Wszystkie rywalizacje udostępnione w aplikacji Aktywne Miasta mają służyć wszystkim, którzy kochają aktywność na świeżym powietrzu. Staramy się motywować Was do jazdy na dwóch kółkach pomimo jesiennej niepogody i cieszymy się, że tak licznie dołączyliście do kolejnej akcji Aktywnych Miast.

Szczęśliwy numerek startowy

Przypominamy, że każdego dnia akcji bawimy się w nagradzanie właścicieli wybranych numerów startowych. Każdego dnia podajemy na naszym profilu fb Aktywne Miasta – jeden numer startowy, którego właściciel otrzymuje od nas bidon Aktywnych Miast i szelki odblaskowe ufundowane przez Królewskie Gniezno!

Regulamin Rywalizacji