PL EN
Kontrast Menu Zaloguj się

Informacje

Kolejne ułatwienie dla użytkowników Aplikacji
16.07.2019
Logowanie do Aplikacji teraz możliwe jest także ze strony internetowej. Panel logowania pojawia się również w zakładce "Rowerowa Stolica Polski", co znacznie ułatwi logowanie wszystkim, którzy postanowią wziąć udział w ogolnopolskiej Rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski we wrześniu tego roku!
Czytaj więcej »
Nowa odsłona bydgoskiej aplikacji mobilnej
10.07.2019
Nowa nazwa: „ROWEROWA STOLICA POLSKI” oraz możliwość przyłączenia się do wrześniowej Rywalizacji to nie wszystko. Na użytkowników Aplikacji czeka szereg nowych funkcji, z których już można korzystać. Prognoza pogody to tylko jdno z wielu udogodnień dla Państwa! Poniżej prezentujemy nowinki Aplikacji.
Czytaj więcej »
Ważna informacja dla użytkowników aplikacji AKTYWNA BYDGOSZCZ
04.07.2019
Od 1 lipca aplikacja zmieniła nazwę na „ROWEROWA STOLICA POLSKI”. Jeśli mają już Państwo naszą bydgoską aplikację i chcą wziąć udział we wrześniowej Rywalizacji, należy jedynie przyłączyć się do Rywalizacji w ramach posiadanej aplikacji. Nadal też będzie można korzystać z pozostałych funkcji aplikacji.  
Czytaj więcej »
Kręć kilometry dla swojego Miasta w Rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski
01.07.2019
Już we wrześniu rusza 1. Edycja Rywalizacji „Rowerowa Stolica Polski”. Wszyscy miłośnicy dwóch kółek wybiorą miasto, dla którego będą kręcić kilometry. Wystarczy tylko pobrać bezpłatną aplikację „Rowerowa Stolica Polski”, by wspólnie ze znajomymi i rodziną walczyć o miano najbardziej rowerowego miasta w Polsce. Impreza potrwa przez cały wrzesień, ale już dzisiaj zachęcamy do pobrania bezpłatnej aplikacji i korzystania z przygotowanych funkcjonalności. Dz
Czytaj więcej »
Zamknij